Bilety

B
C
Nie mam jeszcze 18 lat, ale bardzo chcę uczestniczyć w imprezie. mogę?
Wydarzenie skierowane jest do osób pełnoletnich. Dla osób, które ukończyły 16 lat, wejście wyłącznie za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Wzór zgody do pobrania tutaj!. Osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść na teren imprezy wyłącznie z dorosłym opiekunem.
B
C
Gdzie znajdę bilety na wydarzenie?
Bilety znajdziesz tutaj, a także bezpośrednio w bileteriach: Biletyna, Eventim, Ebilet i KupBilecik.
B
C
NIE OTRZYMAŁEM(AM) BILETU MAILEM LUB GO ZGUBIŁAM(EM), CO ROBIĆ?

Po pierwsze – nie panikuj. Możliwie szybko odezwij się bezpośrednio do serwisu bileterskiego w jakim kupiłaś(eś) bilet. W razie gdybyś tego nie pamiętał(a) odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl opisując jak najwięcej szczegółów dotyczących zamówienia – jego numer, dane osoby, na którą były kupione bilety, etc.

B
C
CO JEŻELI NIE MA JUŻ BILETÓW?
Przede wszystkim sprawdź czy nie ma ich w pozostałych serwisach bileterskich. Dodatkowo czasami w sprzedaży pojawiają się dodatkowe pule, o czym informujemy na wydarzeniu na facebook’u. Stanowczo odradzamy zakup biletów z nieautoryzowanego źródła – to spore pole do popisu dla oszustów, a my w takim wypadku nie będziemy mogli Ci pomóc.
B
C
CZY BĘDZIE DODATKOWA PULA BILETÓW W DNIU WYDARZENIA?
Szanse na to są minimalne. Nie planujemy takich działań, ale czasem zdarza się, że zwolnione zostają np. większe, grupowe rezerwacje. W takim momencie bilety wracają do sprzedaży.
B
C
CZY MOGĘ ODKUPIĆ BILET OD INNEJ OSOBY?
Jest to bardzo ryzykowne. Nawet sprawdzenie autentyczności biletów nie zagwarantuje Ci tego, że sprzedający sprzedał ten bilet TYLKO Tobie. Mógł go sprzedać kilkakrotnie, a każdy bilet może zostać zeskanowany tylko raz.
B
C
CHCĘ ZAMIENIĆ KUPIONY BILET NA wydarzenie w innym mieście, CZY MOGĘ TO ZROBIĆ?
Niestety nie jest to możliwe. Jeżeli jednak uważasz, że Twoja sytuacja jest wyjątkowa, odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl, spróbujemy pomóc.
B
C
CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ BILET?
Jest to możliwe jedynie w przypadku zmiany warunków wydarzenia - jego daty, godziny czy miejsca. W przypadku chęci zwrotu należy kontaktować się z odpowiednią bileterią. Jeżeli uważasz, że Twoja sytuacja jest wyjątkowa, odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl, spróbujemy pomóc.
B
C
JAK SPRAWDZIĆ CZY MÓJ BILET JEST WAŻNY?
Jeżeli został zakupiony bezpośrednio w oficjalnym kanale sprzedaży, nie ma takiej potrzeby. W innym przypadku można o to poprosić operatora (np. Biletynę). Nie gwarantuje to jednak, że inne osoby nie weszły w posiadanie tego samego biletu.
B
C
CZY BILET JEST IMIENNY?
Nie, bilet jest na okaziciela. W związku z tym może być zeskanowany tylko raz! Mimo to, należy posiadać przy sobie dokument tożsamości.
B
C
ILE KOSZTUJE BILET NA WYDARZENIE?
Bilety:
1. pula: 99 zł
2. pula: 119 zł
3. pula: 139 zł
bilet VIP: 249 zł

Bilety VIP

B
C
Jakie korzyści daje mi bilet vip?

Bilet VIP obejmuje:

  • identyfikator VIP
  • smycz RAP STAGE TOUR
  • wcześniejsze wejście do klubu
  • możliwość wejścia na scenę i backstage - oprowadzenie z Yurkoskim po całym obiekcie
  • pamiątkowy plakat z podpisami Artystów
  • zdjęcia na ściance – wykonane przez oficjalnego fotografa trasy
  • pamiątkowy magnes-otwieracz do piwa
  • dwa kupony do wykorzystania w barze: na piwo (alkoholowe lub bezalkoholowe) i na napój/wodę

B
C
czy bilet vip umożliwia spotkanie/zrobienie sobie zdjęcia z artystami?
Niestety, tego nie jesteśmy w stanie obiecać. Tu sytuacja będzie dynamiczna i wolimy, byście się miło zaskoczyli niż składać obietnice bez pokrycia. To będzie piękny wieczór – dużo niespodziewanych rzeczy może się wydarzyć.
B
C
w ramach biletu vip mam wcześniejsze wejście do obiektu. o której mam być na miejscu?
Wydarzenie rozpocznie się punktualnie o godz. 20.00. Wejście otwierane jest o 19.00, a dla VIP pół godziny wcześniej, o 18.30. Zalecamy punktualne, odpowiednio wcześniejsze przybycie, by nie ominęła Cię żadna atrakcja!
B
C
kiedy rozpoczyna się oprowadzanie po obiekcie z yurkoskim?
No i właśnie dlatego warto być punktualnie o tej 18.30! Start wycieczki z najlepszym przewodnikiem świata rozpoczyna się właśnie o 18.30. Czy warto mieć status VIP i w niej uczestniczyć? WARTO!

WEJŚCIE

B
C
CZY WYDARZENIE ROZPOCZNIE SIĘ PUNKTUALNIE?
Tak! Obsuwa to piąty element hip-hopu, ale nie tym razem! Niezależnie od liczby osób przychodzących na ostatnią chwilę bądź spóźnialskich, wydarzenie rozpocznie się punktualnie.
B
C
O KTÓREJ MUSZĘ BYĆ NA MIEJSCU, BY MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE NIE OMINIE MNIE POCZĄTEK koncertu?
Jeżeli chcesz uczestniczyć w całym wydarzeniu, powinnaś(eś) przyjść najlepiej już na godzinę przed startem wydarzenia, czyli wtedy, gdy otwieramy wejście. Należy uwzględnić czas w kolejce, w szatni i ewentualnie przy barze. W innym wypadku nie możemy zagwarantować, że uda Ci się ogarnąć wszystko do startu.
B
C
CZY MUSZĘ WYDRUKOWAĆ BILETY?
Wystarczy bilet elektroniczny w PDF. Przed kontrolą koniecznie ustaw jasność ekranu na 100% i miej kod gotowy do zeskanowania (powiększony). Nie przynoś zdjęć biletów - albo bilet elektroniczny PDF, albo wydrukowany. Niewyraźnego kodu czytnik nie rozszyfruje i nie będziemy mogli wpuścić Cię na imprezę.

WYDARZENIE

B
C
ILE POTRWA IMPREZA?
Około 4-4,5 godzin.
B
C
CZY BĘDZIE PRZERWA?
Nie.
B
C
CHCĘ NAGRAĆ WYSTĘP, ŻEBY POCHWALIĆ SIĘ ZNAJOMYM – MOGĘ?
Nagrywanie występu jest zabronione, tak samo jak długotrwałe świecenie telefonem. Osoby, które nie zastosują się do zakazu, zostaną wyproszone z sali. Dyskretne, pamiątkowe zdjęcie bez flesza jest dopuszczalne.

INNE

B
C
CZY WYDARZENIE BĘDZIE NAGRYWANE?
Niektóre wydarzenia mogą być rejestrowane. Z każdego powstanie też relacja. Zakup biletów jest równoznaczny z udostępnieniem wizerunku.
B
C
JESTEM WRAŻLIWY/A NA EFEKTY ŚWIETLNE I MOCNE BODŹCE SPRAWIAJĄ, ŻE GORZEJ SIĘ CZUJĘ. CZY TAKOWE BĘDĄ UŻYWANE?
Ostrzegamy osoby wrażliwe przed rażącymi efektami. Jak to zwykle bywa w przypadku koncertów, towarzyszy im cała oprawa i niektóre z jej elementów, mogą powodować pewien dyskomfort. Zwykle zamknięcie oczu/odwrócenie głowy wystarczy.
B
C
CZY MOGĘ zagrać support?
Jest taka szansa! Na kanale Yurkoskiego na YouTube odbywają się przesłuchania, gdzie wyłaniany jest support na każde wydarzenie. Więcej informacji znajdziesz właśnie tam!
B
C
CZY MOGĘ DOSTAĆ AKREDYTACJE PRASOWĄ?
Ilość akredytacji jest ograniczona. Odezwij się do nas na kontakt@stageproduction.pl i dowiedz się, czy jeszcze jest taka możliwość!